Гриценко: Порошенко = Янукович

Только образование прочнее и знание английского. Целевые установки, мотивация, силовые рефлексии на фоне неадекватности — те же.

Вспомним, как Янукович, когда пар можно было выпустить отстранением Захарченко и возбуждением дел против руководства Беркута — продолжал подогревать кипящий котел, задерживая активистов, отбирая машины, водительские права, возбуждая уголовные дела, против того же Автомайдана, в тч моего сына Алексея Гриценко и его собратьев.

Порошенко сейчас идет тем же путем, вручая подозрения направо-налево, задерживая активистов — при том без каких-либо, даже дисциплинарных наказаний провокаторов- «минеров» — «железнодорожников» — «мобильных провайдеров» во власти.

Конечная остановка президентов на этом пути известна.

Грабли лежат там же.

***

Такое мнение высказал около часа назад в Фейсбуке лидер партии «Гражданская позиция» Анатолий Гриценко.

В тему — Гриценко — президент, Саакашвили — премьер, Тимошенко — спикер, Порошенко — тюрьма


загрузка...

Комментарии 11

 • ЯК ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ
  Міхо був одним із дуже не багатюх політиків, який не займався бізнесом(не крав), хоч і мав дуже багато можливостей для цього. Юлька є єдиним політиком в Україні, яка відмовилась від свого бізнесу в 2000р.(відмовилась від міліардів доларів), для того щоб стати політиком і попробувать витягти Україну із мафіозної багнюки. ЦЕ Є ОЧЕВИДНИЙ ФАКТ.
  Юлька і Міхо завжди реально боролись с мафією. Про це свідчить дуже багато фактів. В критичний час для України вони завжди були на передовій лінії захисту України. Причому боролись вони як проти КГБшно-донецко-руської мафії так і проти КГБшно-києвсько-української мафії. Мафія робила усе щоб Юльку посадити. кУчма її посадив(була в сізо 40 днів), але попався чесний суддя(зараз таких уже не має) і він звільнив її. Потім мафія уволила цього суддю. Бандюкович підібрав суддю-мразюку (кИрєєв ховається зараз у криму) і дав йому приказ: посадити Юльку. Вона була у тюрьмі 1,5 роки(точно не памятаю).
  Гриценко не вірю. Коли в 2010 Р.(вибори президента) Україна стояла на краю прірви, він був противсіхом, тобто фактично підтримав бандюковича. Щось не дуже він світився на майданах. А після майданів лізе куди тільки можна і правильно поставленим баритончиком віша лапшу на вуха: я такий умний, я такий красивий, а ви всі дураки і уроди. Дорогий наш грицюшка, досить лапші, БУДЕМО ВІРИТИ ТІЛЬКИ ДІЛАМ А НЕ СЛОВАМ. Дуже можливо ти і є слідуючий проєкт кремля. Українці не мають права на ще одну помилку. Ще один такий президент як пОрошенко\юЩенко\бандюк і Україна цього не переживе.
  Два куми юЩенко і пОрошенко під час обох майданів говорили дуже правильні слова але пізніше вони робили зовсім протилежні речі. Це говорить тільки про те що вони(також і бандюкович) є агенти паРАШІ(московії). Робили вони так для того щоб очолити процес і потім повести Україну туди куди треба кремлю.
  Агентура паРАШІ в Україні є однією з основних проблем України. А про це так мало звертають увагу усі політологи(напевно тому що багато із них і є агентура).
  Люди добрі, перестаньте бути лохами с лапшою на вухах. Зніміть лапшу з вух. І станьте нарешті людьми відповідальними за долю країни, свою долю і долю своїх дітей і внуків.
  Лохи запамятайте істину: ЖАДНИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ, ДУРАК ПЛАТИТЬ ТРИЧІ, ЛОХ ЧИ ЛОХИНЯ ТА ЇХ ЛОХИНЯТА ПЛАТЯТЬ УСЕ СВОЄ НЕДОВГЕ ЖИТТЯ.
  Лохи, які привели бандюка до влади зараз платять кожний свою ціну. Хто більше, хто менше, а деякі заплатили своїм життям.
  Правий сектор зараз захищає Неньку від москальських ублюдків. Велика подяка вам. Але було б набагато краще, якби ви не були лохами на виборах 2010р і проголосували тоді за Тимошенко, не прийшлося б зараз воювати. Не подобалась вам Юлька. Ідіоти. Не буває безгрішних і ідеальних кандидатів. В природі таких не існує. На виборах завжди треба голосувати за менше зло. Це закон життя, лохи, запамятайте це.
  Також привіт тим лохам які свистіли на майдані коли Юля після тюрьми появилась на трибуні майдану. Згадайте тих хто вас агітував це робити, от вони і є агентура паРАШІ.
  Лохи, невже ви не бачите що мафія готова заплатити мільярди доларів аби тільки не допустити Юльку до влади. Доречі це ті самі мільярди, які мафія украла у лохів. І мафія готова платити для того щоб вішати лапшу на вуха лохам і потім без клятої Юльки украсти у лохів ще більше тих самих мільярдів. Не забувайте принцип мафії: ОБУТЬ ЛОХА — СВЯТОЕ ДЕЛО. НЕ ОБУТЬ ЛОХА — СЕБЯ НЕ УВАЖАТЬ.
  ЛОХИ, ЧИ ВАМ ПОВИЛАЗИЛО, ЧИ ВИ ДУРНІ, ЧИ ВИ СЛІПІ. ЛОХИ, СХАМЕНІТЬСЯ, СТАНЬТЕ ЛЮДЬМИ.
  Поки все. Далі буде(ПРО ТЕ ЯК ПЕРЕСТАТИ БУТИ ЛОХОМ)

  • Почему так неуважительно — Юлька? Если Юлия Владимировна для тебя длинно — ЮВ, или ещё как-то, но не Юлька. Она достойна уважения, так и выражай его. Всё время её боятся, поэтому те, кто поддерживают Юлию Владимировну, должны выражать своё уважение и требовать уважения от других. Она этого достойна!

 • Коротко и ясно по сути,

  Уважаемый- а вы не могли бы писать короче?
  Тогда читать вас будет легче.
  (Иначе получается не серьёзно-ник один, а букв очень много).

  Благодарю.

 • Фото очень удачное.

  Выводы автора понятны.
  Так оно и есть.

 • Порошенко= Янукович = Тимошенко = Коломойский = Фирташ = Ахметов= … А других-то и нет. И не предвидится. Так и будем каждый год майданить, пока Путин из всей Украйны НР не сделает? Крым ничему не научил?

загрузка...